Naše práce

Soundlab Studio má zkušenosti již více než 15 let a naše reference ukazují, že jsme schopni pracovat na velkých projektech pro ty nejlepší značky. Sídlíme na Praze 8 a disponujeme dvěma moderně vybavenými studii, kde se budete cítít příjemně. Prostředí našich studií je reprezentativní pro korporátní klienty. Máme mnohaleté zkušenosti, každý rok upgradujeme naši techniku a vycházíme klientům maximálně vstříc i v plnění objednávek na poslední chvíli.


Video showreel


Mrkněte na náš showreal, kromě zvukové produkce se věnujeme i kameře, létání dronem, střihu, režii a produkci.Toto jsou naše ukázky VIDEO tvorby.

2023
 

Audio showreel


Poslechněte si naše audio reference, věnujeme se reklamním spotům (TV, rádio,internet), audioknihám, hudbě a filmu.

2023
 

Music showreel


Kromě korporátních zakázek se věnujeme i hudbě, tedy nahrávání, mixu a masteringu pro různé umělce. Mrkněte na pár ukázek z naší dílny.

2023
 


Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte se nám ozvat. Ohledně Vašeho projektu Vám sestavíme kalkulaci, případně není problém se sejít a vše probrat osobně u nás v Soundlab Studiu. Soundlab Studio je zvuková laboratoř, kde tvoříme kvalitní audio i video tvorbu právě pro Vás.


Jak to u nás vypadá