Soundlab Studio

nahrávání - dabing - voiceover - filmová hudba - hudební produkce

Naše nahrávací studio už více než 15 let tvoří originální voiceovery, ruchy a hudbu pro různé reklamní spoty, filmy či seriály. Nahrávání a postprodukci děláme v té nejvyšší možné kvalitě díky moderní technice, změřené akustice a letité praxi v oboru. Podívejte se jak to u nás vypadá a s čím vám můžeme pomoci.

Studio 1


Nahrávací a masteringové studio Soundlab 1 nabízí příjemnou zvukovou režii či videostřižnu s pohodlným posezením za doprovodu famózního zvuku díky změřené akustice, speciálním studiovým monitorům vyráběným na míru a různé profesionální technice. Dále se tu nachází nahrávací místnost, která je ideální pro Váš voiceover, dabing či zpěv. Kapacita režie v pohodě zvládne návštěvy reklamních agentur včetně jejich klientů. Ideální také pro různé menší hudební kapely. Vzduchotechnika samozřejmostí. V sekci Vybavení studia se můžete dozvědět více informací.

Studio 2


Nahrávací a postprodukční studio Soundlab 2 se nachází jen pár metrů od prvního studia a upraveného dvorku s malou zahrádkou a posezením. Druhé studio je designový a světlý prostor, který splňuje ty nejvyšší nároky na akustické podmínky a kde se budete cítit prostě skvěle ať už v roli klienta, dabéra či zpěváka. Mikrofonní i režijní místnost pojmou více lidí najednou, což je ideální pro dabing či náročnější společné herecké akce. Vzduchotechnika a klimatizace samozřejmostí. V sekci Vybavení studia se můžete dozvědět více informací.

Chill-out


Naše studia samozřejmě zahrnují komfortní chill out, tedy klidné a útulné místo, kde si naši klienti mohou odpočinout, dát si dobrou kávu a občerstvení, vyřídit si v klidu soukromý hovor. Využít lze i malou pracovnu, kde nabízíme k využití PC, monitor s HDMI kabelem pro Váš notebook, rychlý internet a fajn odposlech. V sezóně je možné využít naše venkovní posezení s výhledem na zahrádku a dvorek, vše se nachází jen pár metrů od vchodu do obou studií. Brzy přidáme fotografie.

Zobrazit vybavení studia

Naše služby

@nbsp;

Podívejte se jak to u nás vypadá